23 yaşındayım, 2 aylık hamileyim dün yaptırdığım testte TOXO Ab lgM pozitif 3,09 çıktı, doktor çiğ et tüketiminden kaynaklanan bebekte sakatlığa ve ölü doğuma neden olan bir virüs olduğunu söyledi.

23 yaşındayım, 2 aylık hamileyim dün yaptırdığım testte TOXO Ab lgM pozitif 3,09 çıktı, doktor çiğ et tüketiminden kaynaklanan bebekte sakatlığa ve ölü doğuma neden olan bir virüs olduğunu söyledi. Tedavisi var mı? tedavi yöntemleri nelerdir? Bebeğin sakat olup olmayacağı gerçek anlamda tespit edilebilir mi? Teşekkürler…

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle bu testin Avidite yöntemiyle de teyid edilmesi uygun olacaktır.Gebelik süreci ve tedaviyle ilgili kararı da doktorunuz yapacağı muayene ve tetkiklerle vermelidir.