23 yaşındayım.süreki hafif bazen yüksek seyreden ateşim oluor.El ve ayaklarım daha doğrusu tüm vücdumun yandığını hissediyorum?

en 23 yaşındayım.süreki hafif bazen yüksek seyreden ateşim oluor.El ve ayaklarım daha doğrusu tüm vücdumun yandığını hissediyorum.Son zamanlarda gribe tarzı hastayım ama ilaç fayda etmiyor.Ayrıca ağız içimde küçük yaralar çıkıyor.12 yaşında sarılık geçiridm 3 ay kadar tedavi gördüm.şimdi Taşıyıcıyım sanırım.Bu şikaytlerle gitim doktora MPV normal aralıı 7.4-10.4 olan sonuçta benim ki 11LYM normal aralık 37-80 iken benim ki 33 bunun bir anlamı var mı teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Belirtiğiniz sonuçlarda kayda değer bir anormallik görülmüyor