24 haziranda adet oldum 8gün sürdü. Zamanı ve süresi normaldi.Bittikten 2gün sonra kahverengi akıntım olduyaklaşık 10gün devam etti o bitmeden dün tekrar adetm

24 haziranda adet oldum 8gün sürdü. Zamanı ve süresi normaldi.Bittikten 2gün sonra kahverengi akıntım olduyaklaşık 10gün devam etti o bitmeden dün tekrar adetmisim gibi kanamam oldu bugün hiçbirşey yok. Neden böyle olmuş olabilir? Havadegismietkilermi

Tahlil.com Cevabı : Kadın doğum doktoruna görünmenizde fayda var.