24 saatlik idrar ve ultrasyon istediler acaba ne olabilir?

merhaba dün idrar kulturu yaptırdım sonuçları proteın 15 erıtrosıt 30 lokosıt 1 cıkmıs 24 saatlık ıdrar ve ultrasyon ıstedıler acaba ne olabılır daha onceden yaptırdıgım kulturdede proteın 30 erıtrosıt 60 tı yanı yenı kultur dusmus sebebı nedır

Tahlil.com Cevabı : Yaptırdığınız idrar kültürü değil. Protein normalde idrarda olmaması gerekli. O yüzden 24 saatlik idrar istenmiş. Sonucuna göre doktorunuz gerekli bilgilendirmeyi yapacaktır.