24 yaşında bir bayanım. Adetimin 3. günü yaptırdığım kan testi sonuçlarım :

 24 yaşında bir bayanım. Adetimin 3. günü yaptırdığım kan testi sonuçlarım :TSH 1.416 Referans Aralığı ( 0,47 - 5 ) FSH 1.92 Referans Aralığı ( 1 -13) İnsülin 7 Referans Aralığı (2,6 - 24.9) Estradiol 13 Referans Aralığı ( 12,5 - 166) Bu sonuçlara göre hormon değerlerim normal midir?

Tahlil.com Cevabı : Sorduğunuz tahlil sonuçlarınızda kayda değer bir anormallik görülmüyor. Sonuçlarınızı normal olarak yorumlayabiliriz.