24 yaşındayım. Dışarı boşalarak bir cinsel beraberliğim oldu?

24 yaşındayım. Dışarı boşalarak bir cinsel beraberliğim oldu. İlişkiden 17 gün sonra beta hcg testi yaptırdım negatif çıktı. Testi yaptırdığımda adetim de 1 hafta gecikmişti. Testi yanlış sonuç vermiş olma olasılığı var mıdır? Testi yaptıralı 4 gün oldu hala hastalanmadım hiç böyle olmazdı.

Tahlil.com Cevabı : Adet tarihinden sonra 5 gün veya daha fazla gecikme olduğunda kanda beta hcg testi yaptırdın ise doğru sonuçtur.