24 yaşındayim erkeğim günde 12 13 saat uyku uyuyorum buna rağmen zorla kalkıyorum sürekli uyku hali var üzerimde sabahları erken kalkmaya çalıştığım zaman genelde basaramiyorum hangi doktora gitmeliyim

Merhaba hocam ben 24 yaşındayim erkeğim günde 12 13 saat uyku uyuyorum buna rağmen zorla kalkıyorum sürekli uyku hali var üzerimde sabahları erken kalkmaya çalıştığım zaman genelde basaramiyorum hangi doktora gitmeliyim

Tahlil.com Cevabı : Bir dahiliye doktoruna başvurarak uygun tahlillerin yapılmasında fayda var