24 yaşındayım NEU = %45,ALY = %4.43 LDH = 118,HDL-C = 34 ciddi bir sorun var mı?

Merhaba,24 yaşındayım..NEU = %45,ALY = %4.43 LDH = 118,HDL-C = 34.Başımda bazen serinlik şeklinde hafif yanmalar ve de kulak çınlamam mevcut.MR sonuçlarım normal. Yukarıdaki değerlerde ciddi bir durum var mı? Teşekkürler...

Tahlil.com Cevabı : Genel olarak tahlil sonuçlarınız normal.Kulak çınlaması için bir kulak burun boğaz uzmanına da danışmalısınız.