2.5 ay önce eş cinsel ilişki yaşadım ?

2.5ay önce eş cinsel ilişki yaşadım ağızdan ve an*l 22.gün 33.gün ve 62.günlerde devlet hastanesinde eliza anti hiv kemulımune yazan testleri yaptırdım değerler 0.082 0.091 0.093negatif. yazdıklarınızdan içim rahat fakat bu ağızdan ilşkd daha geç çıkarmı evliyim hata yaptım psikolojim bozuldu

Tahlil.com Cevabı : İlk fırsatta psikiatrik bir destek alman gerekiyor, bu yönde tedavi olmalısın.

K******* :

21. Günde hıv negatif çıktı hatta diğer bulaşıcı hastalıkları da çıkmadı kanda ama hâlâ ateş ,ciltte yağlanma ve aşırı fenalik hissi var. Halsizlik ve bazen bulantı da oluyor. Hiv negatif olmasına rağmen bunları yaşamam aids belirtisi olabilir mi 22.gündeyim. aklımdan ataöıyorum ne olsa orayq yoruyorum

Cevap:

HIV ve AİDS konusunda yeterince bilgi sahibi olmadığınız anlaşılıyor. HIV virusu, bulaşsa bile  kısa zamanda hiç bir belirti vermez AİDS belirtileri, testin ne zaman yapılacağı gibi konular hakkında detaylı  bilgi almak ve benzer sorulmuş yüzlerce soru ve cevabı okumak için tıklayınız....HIV ve AİDS nedir, belirtilertenı ve tedavisihttp://tahlil.com/tag/hiv

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.