25 gunluk kız bebegm var. yapılan tetkıkler sonucunda sarılık cıktı. +++large yazıyor. bırde ıdrarında lokosıt cıktı. +++500wbc/ul yazıyor

 25 gunluk kız bebegm var. yapılan tetkıkler sonucunda sarılık cıktı. +++large yazıyor. bırde ıdrarında lokosıt cıktı. +++500wbc/ul yazıyor.ve sureklı kusması var. bunlar ne anlama geliyor yorumlarmısınız. sımdıden tsk.

Tahlil.com Cevabı : İdrarda lökosit çıkması bir enfeksiyon belirtisi olabilir.İdrar kültürü ile bir inceleme daha yapılabilir.