25-Hidroksi Vitamin D sonuç:12ng/ml referans değeri : (30-150). Ne yapmalıyım?

25-Hidroksi Vitamin D sonuç:12ng/ml referans değeri : (30-150) yoğun bacak ve eklem ağrıları ayakta kalırsam bel ağrısı.uykudan uyanınca vücud yorgunlugu. uyuklama

Tahlil.com Cevabı : Endokrinoloji tarafından araştırılması ve tedavi edilmesi gereklidir..