2,5 yaşında kızım var idrar tahlilini ve kültürünü yaptırdık?

 2,5 yaşında kızım var idrar tahlilini ve kültürünü yaptırdık.idrarda 1-2 eritrosit ve 2-3 lökosit görüldü.kültüründe ise milimetre küpte 60 lökosit ve 10 epitel hücresi görüldü.bu sayılar çok yüksek mi?vsug yaptırmamız gerekiyor mu?

Tahlil.com Cevabı : Kültür sonucunuz çok anlamşı değil.Bir üreme olduğu belirtilmemiş.Ciddi bir problem yok yazdıklarınızdan anladığım kadarıyla