25 yaşında nerdeyse 2 yıldır diyabetim ilk tehşiste açlık değer 506 hba1c 12 çıkmıştı?

25 yaşında nerdeyse 2 yıldır diyabetim ilk tehşiste açlık değer 506 hba1c 12 çıkmıştı. şimdi glukoz değeri 100 civarında bile 60 ın altındaymış gibi hissediyorum. 1 hafta önceki hba1c değeri 6.3 Normal değerlerde bu hipoglisemi hissini nasıl azaltabilirim ?

Tahlil.com Cevabı : Kerem Bey, tahlil değerleriniz gayet güzel şu anda.Tedavinize devam etmeniz çok önemli.Metabolizmanız düzene girdikçe kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.Ara öğünlere de dikkat etmeniz çok önemli.