25 yaşındayım adet olmama 1 haftadan fazla bir süre var kan verdim?

 25 yaşındayım adet olmama 1 haftadan fazla bir süre var kan verdim gebelik testi yaptırdım sonuç 1.20 sizce adet tarihimi bekleyip tekrar mı test yaptırmalıyım? bu sonuç neticesinde hamile olma ihtimalim varmı tesekkürler...

Tahlil.com Cevabı : Anlattığınız şekilde hamile kalınamaz. Rahat olun.