25 yaşındayım bebek istiyorum.Ama tahlillerimden şüpheliyim. tsh 6.24,fsh 13.23.Bebek için engel olur mu?

Tahlil.com Cevabı : TSH değeriniz yüksek. FSH testi ise genellikle adet dönemine göre farklılıklar gösterse de,normal değerlerde gözüküyor. TSH  testinizdeki yükseklik tiroid bezi ile ilgili (hipotiroidi gibi) olabilir. TSH testi ile ilgili aşağıda ayrıntılı bilgi bulabilirsiniz. TSH düzensizliği bebek oluşumu için bir risk faktörü olabilir. TSH Testi Normal Değerleri ve Yükselip Düştüğü Durumlar