25 yaşındayım polikistik over hastasıyım adet bitiminden 35 gün sonra istenen hormon tahlil sonucu :Dehidroepiandrosteron sulfat 368 ?

25 yaşındayım polikistik over hastasıyım adet bitiminden 35 gün sonra istenen hormon tahlil sonucu :Dehidroepiandrosteron sulfat 368 -Estradiol<20 -Total testesteron 0,71 -Lüteinleştiren hormon (LH) 11,37 -Prolaktin13,08 -TSH4,28 -FSH 6,9417 OH Progesteron    0.459 Serbest testosteron    2.59

Tahlil.com Cevabı : Kadınlarda hormon tahlillerinin değerlendirilmesinde, testlerin referans değerleri, kanın adetin hangi döneminde alındığı ve  yaş gibi bilgilere gerek vardır.Sorunuzu belirtilen kurallarımıza göre  sormanız durumunda cevaplayabiliriz.Aşağıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.Hormon tahlili soran bayanların okuması gereken uyarılar