2.5 yıldır hipotiroitten dolayı 50mg levotiron kullanıyorum (3.5 yıl önce meme ca geçirdim). Sizce ilaçlarıma devam etmeli miyim?

2.5 yıldır hipotiroitten dolayı 50mg levotiron kullanıyorum (3.5 yıl önce meme ca geçirdim).kan tahlillerime ilacı sabah almadan gidiyorum.sonuçlarım:FT3:2.62 ,FT4:1.11,TSH 2.91.6 ayda bir tahlilleri yaptırıyorum ve sonuçlarım hep referans aralıklarında çıkıyor.sizce ilaçlarıma devam etmeli miyim?

Tahlil.com Cevabı : Doktorunuzun önerilerine göre ilaçlarınızı kullanmalısınız..