2,5yıllık eşimle evliyiz fakat benden kaynaklanan vajismus var

  2,5yıllık eşimle evliyiz fakat benden kaynaklanan vajismus var yani eşimle ilişkiye giremiyorum biliyorum bu bir hastalık eşimle bu yüzden sık sık tartışıyoruz bunun için hangi doktora gitmem gerekli artık çocuk istiyoruz lütfen bana yardımcı olun

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda vajinismus yönünden tedavi . Bir kadın doğum doktoruna başvurabilirsiniz.