26 aylık bir oğlum var oğlumun kilosu 10, ,boyu 83cm . igA sonuç:6.67 referans aralığı:18-150 olması gerekirken düşük çıktı

  26 aylık bir oğlum var oğlumun kilosu 10kg,boyu 83cm kilo almamasından dolayı hacettepe gittik.  igA sonuç:6.67 referans aralığı:18-150 olması gerekirken düşük çıktı bu ne anlama geliyor immünolojiden 16 aralıkta randevumuz var ama hastalıklara açık olduğu dışında bilgim yok hastamı oğlum

Tahlil.com Cevabı : lTahlil.com: Öncelikle geçmiş olsun, bağışıklık yönünden bir sorunu var anlaşılan.Bu yönde ilave tahliller de yapılacaktır.Bu nedenle ileri tetkik amacıyla İmmunoloji bölümüne sevk edilmişsiniz.