26 aylık kızımın gaita tahlılını bugun yaptırdık

26 aylık kızımın gaita tahlılını bugun yaptırdık ve BOL MIKTARDA CANDIDA BULUNMUSTUR yazıo.Tahlılımızı yorumlayabılırmısınız??10 gundur (FLAGYL) dıe bı surup kullanıoduk.Gaita tahlılınde amıp çıkmıştı.Çok tedırgınım acaba gecmış mı amıp??

Tahlil.com Cevabı : Gaitada candida görülmesinin herhangi bir önemi yok.