26 yaşında bir bayanım kan tahlilimde kolesterol 280, trigliserid 332, CRP 8.3 çıktı. doktor bana kolstrl ve triglsrd düşürücü hap ve 400mg.antibiyotk verdi?

sayın ilgili, 26 yaşında bir bayanım kan tahlilimde kolesterol 280, trigliserid 332, CRP 8.3 çıktı. doktor bana kolstrl ve triglsrd düşürücü hap ve 400mg.antibiyotk verdi... asıl merak ettigim ve korktuğum sedimantasyon 1/2saate 14, 1saate 40 çıktı.. diğer sonuçlarıma bağlı olarak mı sedim yüksek? yoksa sedimin yüksekliğimi onları tetikledi.. bünyemde neler olyor endişelenmekteyim..

Tahlil.com Cevabı : Tek başına sedim yüksekliği çok anlamlı değildir.Önemli bir şey olduğunu düşünmüyorum.