26 yasindayim 1.5 senelik evliyim esimle iliskiye benim korkularim yuzumden henuz yeni girebildik 2 kere beraber olmamiza ragmen herhangi bir kanama olmadi sebebi kızlik zarimin esnek olmasindan mi kaynakliyo

26 yasindayim 1.5 senelik evliyim esimle iliskiye benim korkularim yuzumden henuz yeni girebildik 2 kere beraber olmamiza ragmen herhangi bir kanama olmadi sebebi kızlik zarimin esnek olmasindan mi kaynakliyo bebek sahibi olmak istiyoruz engel bir durum söz konusumudur kizlik zarim bozulmusmudur

Tahlil.com Cevabı : Bu konuda en doğrusu bir kadın doğum doktoru ve psikolog veya psikiyatristten destek almanız. Normal bir cinsel ilişki alışkanlığınız olmadan bebek sahibi olmanız da pek mümkün görülmüyor.