26 yaşındayım adetimin 3. gününde hormon tahlili yaptırdım LH 27,39 FSH 7,47?

26 yaşındayım adetimin 3. gününde hormon tahlili yaptırdım LH 27,39 FSH 7,47 estradiol 140 prolactin 12,50 LH çok yüksek diyor doktorum düşürmek için ilaç tedavisi varmı? Hamile kalabilirmiyim veya tüp bebek için yeterlimidirTahlil.com:Kadınlarda hormon tahlillerinin değerlendirilmesinde, testlerin referans değerleri, kanın adetin hangi döneminde alındığı ve  yaş gibi bilgilere gerek vardır.Sorunuzu belirtilen kurallarımıza göre  sormanız durumunda

Tahlil.com Cevabı : layabiliriz.Aşağıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.Hormon tahlili soran bayanların okuması gereken uyarılarhttp://tahlil.com/hormon-tahlili-soran-bayan-okurlarimiza-oneriler