27 aylık kızımızın yeni idrar tahlili

27 aylık kızımızın yeni idrar tahlili : not bu tahlil kart gibi bir şeyle elle ölçüldü.mikroskop ile değil.normal değerleri yazmadım. keton 25(2,5)+ protein:30(0,3)+ eritrosit:300RBCs/ml+++ lökosit:500MBCs/ml+++ dansite 1030 27 aylık kızımızın durumu nedir sizce.teşekkürler şimdiden.

Tahlil.com Cevabı : Lökosit olması enfeksiyonu düşündürür. Daha donanımlı bir laboratuvarda tam idrar tahlili ve idrar kültürü yaptırmanızı tavsiye ederiz.