27 ekim adet günümdü 4 gün geçti hamilelik var mıdır ?

Son adetim 28 eylül başlangıç 5 ekim bitiş. 27 ekim adet günümdü 4 gün geçti hamilelik var mıdır ? Teşekkür ederim.

Tahlil.com Cevabı : Kanda gebelik testi yaptırmanız gerekmektedir. Zira şuan için bu sorunuza sağlıklı yanıt veremeyiz. Çünkü adetlerinizde bu ay için düzensizlik olmuş olabilir. Bu nedenden dolayı gebelik testi yaptırmalısınız.