27 periyotlu adet dongusnn 23.gununde bosalma olmayan ama zevk suyu suphesiyle surtunme sklnde iliskide hamile kalma riski nedir ?

 27 periyotlu adet dongusnn 23.gununde bosalma olmayan ama zevk suyu suphesiyle surtunme sklnde iliskide hamile kalma riski nedir yumurtlama devresi gecmisti ve bosalma ve birlesme yok. Adetim gecikti cok korkuorm

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda hamileliğin oluşması beklenmez.