27 yaşındayım ve çocukluğumdan beri süregelen anemi hastalığım var?

27 yaşındayım ve çocukluğumdan beri süregelen anemi hastalığım var. Kendimi çok yorgun ve halsiz hissediyorum. yaptırmış olduğum kan tahlillerinden normal aralıklarda olmayan bir kaç değerin ne anlama geldiğini yorumlamanızı rica ediyorum. hgb 11.6 mcv 72.5mch 23.6mpv 8.3mon 0.41serbest T3 5.21kanama zamanı IV 55Özellikle bu ""kanama zamanı"" sonucu çok mu yüksek?

Tahlil.com Cevabı : Hafif de olsa kansızlık bulgularınız var, kanama zamanı testinin referans değerini yazmadığınız için ise bu konuda yardımcı olamıyoruz.