28 ağustosta testi tekrarladığımda beta-hcg 4632 çıktı normal bir gebelik sonucu mu ?

son adet dönemim 28 temmuz 22 ağustosda yaptırdığım teste beta-hcg *428,4 çıktı , 28 ağustosta testi tekrarladığımda beta-hcg 4632 çıktı normal bir gebelik sonucu mu ?

Tahlil.com Cevabı : Evet normaldir, ancak artışınız biraz fazla ikiz olma ihtimali olabilir..