28 eylülde adet oldum.. 6 ekimde bir ilişki yaşadım ama boşalma olmadı zevk suyunu bilmiyorum?

28 eylülde adet oldum.. 6 ekimde bir ilişki yaşadım ama boşalma olmadı zevk suyunu bilmiyorum...bu ay 18 ekim de adet oldum adet günümden 1 hafta önce oldum adetim de problemle karşılaşmadım erken olma haricinde..Hamilelik riksi ortadan kalkmişmıdır yoksa diger ayı mı beklemeliyim ?teşekkürler...

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik durumun yok.