28 günlük çocuğumun TSH ölçüm değeri 7,566 çıktı, korkulacak birşey var mı?

Çocuğumun TSH ölçüm değeri 7,566 çıktı. Bugün itibari ile 28 günlük korkulacak birşey var mı? hangi süreçlerde bu tahlilleri tekrarlamak gerekli yardımcı olursanız teşekkür ederim. iyi çalışmalar dilerim.

Tahlil.com Cevabı : Bu tür testler kimi durumlarda testi çalışan laboratuvarın kullandığı cihaz veya laboratuvar kitinin türüne göre normal değerlerinde farklılık gösterebilir.Testin referans değerlerini göndermemişsiniz.Ancak genel olarak sonuç normal gözüküyor.Bu tahlil genelde doğum sonrası yapıldıktan sonra,doktorunuz bir daha gerekli görmedikçe sık yapılan bir test değildir.