28 yas için aşağıdaki sperm değrlerini yormlarmısınız?

28 yas için aşağıdaki sperm değrlerini  yormlarmısınız, Astinanas süresi : 4 gün Motilite 2.saat Hızlı ileri hr. %37 Yavaş İleri hr. %10 Yerinde Hr. %15 Hrketsiz %38 1cc deki sperma 12 Myon Toplam Sperma 48 Myon Kruger morfolojisi Normal yapı : %13 Anorml Yapı : %87 Her sahda 1-2 lökosit

Tahlil.com Cevabı : Sperm sayınızda düşüklük gözleniyor, diğer sonuçlarda ise kayda değer bir sorun yok.