28 yaşında bayanım. Ara kanama şikayetiyle doktora gittim?

28 yaşında bayanım. Ara kanama şikayetiyle doktora gittim.Rahim duvarı kalınlaşmış dendi ancak adetim gecikmişti.Adet olunca tekrar bakalım denmeden End biyopsi gerekli denildi. regl 3. günü alınan tahlil sonuçlarım şöyle:kalınlık 14 mm E2 28.72 TSH 0.251 FSH 8.51 LH 6.42 sizce gerekli mi

Tahlil.com Cevabı : Doktorunuzun önerilerine uymanızı tavsiye ederiz..