28 yaşında bir bayanım. Yaklaşık 2 ay önce kuru öksürük başladı, göğüs bölümüne gittim yapılan testler sonucu (birim referans değeri IU/ml 200 olan Ige 1773 ) alerjim astım tanısı konuldu,

Merhaba, 28 yaşında bir bayanım. Yaklaşık 2 ay önce kuru öksürük başladı, göğüs bölümüne gittim yapılan testler sonucu (birim referans değeri IU/ml 200 olan Ige 1773 ) alerjim astım tanısı konuldu, ilaçları bir ay kullandım, tekrar yapılan test sonucu birim referans değeri IU/ml 200 olan Ige 2335 çıktı. Krizlerim azaldı ancak ara ara öksürük devam ediyor, levmont da kullanmama rağmen değerlerim neden düşmedi, bilgi verirseniz sevinirim, teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Tedaviniiz gayet güzel planlanmış.Şikayetlerinizin azalması önemli.Değerler birdenbie düşmez.Tedavinize ve doktor kontrollerinize aynen devam ediniz.