28 yaşındayım 1 yıl önce düşük yaptım şimdi gebelik düşünüyorum adetin 2. günü test yaptırdım hepsi normal denildi.

 Merhaba hocam ben 28 yaşındayım 1 yıl önce düşük yaptım şimdi gebelik düşünüyorum adetin 2. günü test yaptırdım hepsi normal denildi adetin 22.günü progesteron 12,49 çıktı folüküler 0.2 – 1.5 ng/mlovulasyon 0.8 – 3.0 ng/mllüteal 1.7 – 27.0 ng/mlpostmenopoz 0.1 – 0.8 ng/mbu değer gebelik için yeterli olur mu teşekkür ederim

Tahlil.com Cevabı : Progesteron sonucunuz normal ancak bu tek başına gebelik için yeterli değildir,