28 yasındayım 10 gunluk dıkkate alınarak yapılan testımın sonucları şöyle;

28 yasındayım 10 gunluk dıkkate alınarak yapılan testımın sonucları şöyle sperm conc. 27,6 rapid prog. motility a =10,5 slow prog. motility b =40,6 normal forms =45,6 motolitiy (a+b+c)=%72,5 who=45,6 ımmolıty d=27,5 buna gore kısırmıyım ben yorumlarmısınız sımdıden tesekkurler

Tahlil.com Cevabı : Sperm tahlili bir çok parametrenin değerlendirilmesi sonrası yorumlanmalıdır.Sperm tahlili sonuçlarınız incelendiğinde belirtiğiniz parametrelerde kayda değer bir problem görülmüyor.Ancak verdiğiniz bilgiler değerlendirmek için yeterli değilSpermiogram hakkında çok daha detaylı bilgi almak, bu konuda sorulmuş benzer soru ve cevapları okumak için aşağıdaki bağlantıyı tıklayınız...                      Sperm testi nedir?                       http://tahlil.com/tag/sperm-testi