28 yaşındayım. 10 haftalık hamileyim. Kan testi yaptırdım aşağıdaki sonuçların normal olup olmadığını merak ediyorum?

28 yaşındayım. 10 haftalık hamileyim. Kan testi yaptırdım aşağıdaki sonuçların normal olup olmadığını merak ediyorum şimdiden tşk ederim. HCV 0,054 Hbsag 0,569 Anti HIV 0,072 Anti Toxoplazma IgM 0,228 Anti Rubella IgM 0,266?

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda kayda değer bir problem görülmüyor, normal olarak değerlendirebiliriz.