28 yasındayım bugüne kadar kan vermedim vede kan almadım sorum şöyle kanımı test ettirmek istiyorum.

 Merhaba saygı deger doktorlarım benim sorum su olcak 28 yasındayım bugüne kadar kan vermedim vede kan almadım sorum şöyle kanımı test ettirmek istiyorum herhangi bir hastalık vb.. varmı die çok merak ediyorum herhangi bir hastalıgım ilaç kullanmıyorum kan tahlili yaptirmam için ne yapmam gerekir

Tahlil.com Cevabı : Bir sağlık merkezine başvurmanız.Dahiliye bölümüne gidebilirsiniz.