28 yaşındayım ve 8 haftalık hamileyim. ilk kontrolümde istenen test sonuçlarını bugün aldım.

28 yaşındayım ve 8 haftalık hamileyim. ilk kontrolümde istenen test sonuçlarını bugün aldım. Aşağıdaki değerler olması gerekenden düşük yada yüksek. Yardımcı olur musunuz? Çok tedirgin oldum, doktor kontrolümüze daha var. O güne kadar sabredemeyeceğim. WBC : 12,5 (max:11) NEU : 8,8 (max:8) LYMPH% : 22,4 (min:25) yorumlar mısnız?

Tahlil.com Cevabı : Bu tahliller sizi korkutmasın. Önemli bir sorun olduğunu düşünmüyorum.