28aralıkta geri çekilme yontemıyle ilişkiye girdim. idrarda gebelık testı yaptm sılık ikinci çizgi olustu

28aralıkta geri çekilme yontemıyle ilişkiye girdim. idrarda gebelık testı yaptm sılık ikinci çizgi olustu fakat 2ocakta regl oldum normalde 4gun surerdı 2gun surdu. 10ocakta kanda test yaptım 1.20 negatıf cıktı fakat sureklı mıdem bulanıyo ara ara karnımda sıskınlık oluyor hamılemıyım

Tahlil.com Cevabı :  Tahlil.com sizler için Gebematik geliştirdi. Tahlil.con doktorlarının tasarladığı Gebematiği kullanarak, yapılan gebelik testine göre  hamile olup olmadığınızı hamileyseniz de tahmini haftasını öğrenebilirsiniz.Gebematiğimizi kullanmak için tıklayınız.....