29 nisan da beta HCG >1000 çıktı. bu değerin yükselmiş olması gerekmez miydi?

29 nisan da beta HCG >1000 çıktı. 1 hafta sonra bugün (05.05.2014) tekrar test yaptırdım beta hcg yine aynı şekilde >1000 çıktı. bu ne anlama geliyor. bu değerin yükselmiş olması gerekmez miydi? Teşekkür ederim....

Tahlil.com Cevabı : Testin çalışıldığı laboratuarda 1000 değere kadar çalışılmıştır, farklı bir laboratuarda çalışırmanızı öneririz..