29 yaşında bayanım.Saç dökülme şikayetim bölgesel olarak görülüyor.Tahlil yaptırdım.

29 yaşında bayanım.Tahlil sonuçlarım:erıtrosıt 5.4,hematokrıt 46.5,b12 vitamini 906.6.Aşırı derecede bölgesel saç kaybım var.Tahlillerimin ne anlama geldiğini yorumlarmısınız şimdiden teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda bir anormallik görülmüyor.Saç dökülmenizin bir çok nedeni olabilir.Cildiye uzmanları bu konuda detaylı bilgi verecektir.