29 yaşında bekar bi erkeğim yaptırdığım spermiogram testinde lokosit miktarı 3,5 milyon çıktı ?

merhaba, 29 yaşında bekar bi erkeğim yaptırdığım spermiogram testinde lokosit miktarı 3,5 milyon çıktı gittiğim doktor bikaçtane antibiyotik verdi. aile dostu olan başka bi üroloji doktoruna danıştığımda ise ilaç kullanmana gerek yok dedi. ilaç kullanmalımıyım yoksa kullanmasamda olurmu.

Tahlil.com Cevabı : Bu konuda en doğru bilgiyi doktorunuzun da uygun görmesi halinde yapılacak mikrobiyolojik tahliller verecektir.Sperm kültürü, idrar kültürü gibi.