29 yaşında, erkeğim, İdrarda silme lökosit ve protein görüldü?

 29 yaşında, erkeğim,İdrarda silme lökosit ve protein görüldü.. İdrar kültürü istendi.. sonuçta BAKTERİ İZOLE EDİLEMEDİ. sonucu çıktı.Madem mikrop yok ise lökosit ve protein neden çıktı.. Sebebi veya sebepleri ne olabilir.

Tahlil.com Cevabı : İdrarda silme lökosit çıktığına göre, kültürde de üreme olması akla yatkın.Bizim önerimiz idrar kültürü ve idrar tahlilinin bir başka merkezde bir daha tekrarlanması