29 yaşındayım 2-3 aydır bir halsizlik ara sıra ellerde titreme ve 2 hafta baş dönmesi olmayan sersemlik hissi vardı?

29 yaşındayım 2-3 aydır bir halsizlik ara sıra ellerde titreme ve 2 hafta baş dönmesi olmayan sersemlik hissi vardı bende. Bunun sebebi hipotiroidi olabilr mi? TSH 8.85 0,35-5 T4 11.88 12-22 T3 4.8 3.5-6.5

Tahlil.com Cevabı : TSH değeriniz yüksek, hipotiroidi sorununuz olabilir.Tiroid bezinizde hastalık olabilir.  İleri tetkik ve tedavi için endokrinoloji bölümüne başvurunuz