29 yaşındayım adetimin 3. gününde hormon testi yaptım sonuç T4:(17,32 pmo1/1 ) ?

29 yaşındayım adetimin 3. gününde hormon testi yaptım sonuç T4:(17,32 pmo1/1 ) T3(4,76 pmo1/1) TSH( 0,28 uUl/m1 ) LH (1,77 L) ESTRADİOL (9,00pg/ml) FSH (3,24 L) bu sonuçlar normalmii yüzümde erkeksi kıllanma var onun için yapmıştım.

Tahlil.com Cevabı : Raporda belirtilen referans değerleri de vermelisiniz.Bu konuda sitemizde soru sorma aşamasında sürekli uyarılarda bulunuyoruz.Aşağıdaki bağlantıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.http://tahlil.com/tahlillerinizi-sorarken-referans-degerleri-normal-degerleri-mutlaka-yazmalisiniz