29.04.2014 tarihinde yaptırdığım kan tahlilimde sonuç 10 çıkmış sizce hamile olma olasılığım varmıdır bilgi verirseniz sevinirim şimdide teşekkürler kolay gelsi

Merhaba ben 20.02.2014 bir sonraki ay 26.03.2014 tarihinde adet gördüm bugün yani 29.04.2014 tarihinde yaptırdığım kan tahlilimde sonuç 10 çıkmış sizce hamile olma olasılığım varmıdır bilgi verirseniz sevinirim şimdide teşekkürler kolay gelsin

Tahlil.com Cevabı : Gebelik diyebilmek için değer çok düşük birkaç gün sonra testi tekrarlayın, gebelik var ise 2-3 kat artması gereklidir..