29.10.2013 tarihinde hayat kadını ile korumasız ilişkiye girdim

29.10.2013 tarihinde hayat kadını ile korumasız ilişkiye girdim. Daha sonra kadında hiv tespit edildi. En son sonuçlarım bu şekilde" Özel Adana Başkent Üniversitesi Hastanesi 20.08.2014 Uygulanan Testler SONUÇ BİRİM REFERANS ARALIĞI ANTİ HCV Negatif 0,05 S/CO Negatif ANTİ HİV Negatif 0,24 S/CO Negatif WDRL-RPR Negatif

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız temizdir..