292.gün hiv testim p24 antijen 0.00 antikor 0.03 şikayetlerim devam ediyor

Hocam 292.gün hiv testim p24 antijen 0.00 antikor 0.03 şikayetlerim devam ediyor dilde çilklnme daranjıt sinüzt ilaçlarlada gecmıyor bu süreden sonra hiv tedtine gerek varmı her hasta oldugumda aklıma gelıyor kbb ye gdyrm ilaçlar etki yapmyo sizce hangi bölüme gitmeliyim tesekkürler.

Tahlil.com Cevabı : HIV testiniz negatif. Şikayetleriniz için gittiğiniz bölüm doğru. Tedavi göremediyseniz başka bir doktora muayene olmayı deneyebilirsiniz.