2.çizgi silik çıktı beta hcg testi yaptırdım..tam anlayamadım değerler

merhabalar son adet tarihim 3 ağustos idi bugün evde yapılan testlerden denedim 2.çizgi silik çıktı beta hcg testi yaptırdım..tam anlayamadım değerler H 124.27 mIU/mL positive 0.00-5.0| <5 mIU/ml non pregnant 5-25 mIU/ml early pregnancy >25 mlU/ml pregnant sizce hamileyim

Tahlil.com Cevabı : Sonucunuz pozitif. Hamile olup olmadığınızın kesinleşmesi için ultrasonla muayene olmalısınız.