2.cocugu istiyorum

2.cocugu istiyorum.bu adet dönemımde korunmadım ve yumurtlama gunumu takiben ilişkide bulundum 1 haftadır kasıklarımda aralıklı olarak ağrılar oluşmakta ve sık idrara cıkmaktayım SAT: 7 aralık SADECE yumurtlama gunum 20 aralıkta korunmadık.sikayetim gebelik oluştugu içinmi yada idrayoluenfeksiyon?

Tahlil.com Cevabı : Büyük bir ihtimalle idrar yolu enfeksiyonu olabilir, idrar tahlili ve kültürü yaptırmanızı öneririz..